Portfolio & Rekomendacje

Wszyscy dookoła mówią o swoim profesjonaliźmie i wysokich umiejętnościach. Jednak często w żaden sposób nie jest to potwierdzone. Mając tę świadomość poprosiliśmy naszych klientów o opinię i jak najszczersze ocenienie naszej pracy. Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia załączonych galerii zdjęć z ich uroczystości.

organizacja wesela

Alicja & Bartosz

Bardzo dziękujemy Marcie za organizację tak ważnego dla nas dnia! Dziękujemy za wsparcie i każde dobre słowo. Jej rola jako konsultantki ślubnej była bezcenna.  Profesjonalizm i zaangażowanie było widać na każdym kroku! Idealnie odganiała od nas wszystkie problemy (o których dowiedzieliśmy się po fakcie) abyśmy mogli delektować się zabawą z gośćmi. Jej atutem bez wątpienia jest poczucie humoru, które niejednokrotnie rozładowało stresujące momenty.  

ślub plenerowy

Agnieszka & Patryk

To co zrobiła dla nas Pani Marta nie da się opisać słowami. Już podczas pierwszej minuty naszej rozmowy jakby wyczytała w naszych myślach jakie mamy swoje marzenie na nasz dzień ślubu. Jednakże to co wydarzyło się w dniu ślubu przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego efektu. Pani Marta to na prawdę odpowiednia osoba na właściwym miejscu – pełna pasji do pracy i zaangażowania, a dzięki jej doświadczeniu uniknęliśmy niejednego kłopotu 🙂

Bardzo dziękujemy!

 

Roksana & Mateusz

Chcieliśmy bardzo podziękować Pani Marcie za pomoc w organizacji naszego dnia ślubu. Dzięki niej mogliśmy skupić się na pięknym przeżywaniu tego dnia. Pani Marta w mig odgadła nasze myśli i spełniła marzenia. Stanęła na wysokości zadania. Szczerze polecamy pracę z Panią Martą jeżeli chcecie aby Wasz dzień był piękny i wyjątkowy.

Marta & Jakub

Pani Marta dosłownie spełniła nasze marzenie o piękny ślubie. Jest bardzo pomocna i życzliwa osobą. a głowę pełną pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań. Polecam MTA Wedding Planner bo widać że swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z uczuciem tak aby młoda para czuła sie wyjątkowo w tym wielkim dniu. Pozdrawiamy gorąco!

Monika & Łukasz

Polecam z całego serca! Dekoracje kościoła i sali w dniu naszego ślubu były przepiękne kontakt z Marta super, pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdecydowaliśmy się właśnie na Ciebie. Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy!

Aneta & Kamil

Dzięki Marcie nasze wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy… pełny profesjonalizm, zaangażowanie na najwyższym poziomie. Polecamy w 100%!! Jeszcze raz dziękujemy Marta!

Renata & Karol

Pomoc Marty w organizowaniu wesela jest nie do ocenienia, zwłaszcza gdy jest się mężczyzną i tematy weselne przyprawiają cię o stan poddenerwowania natychmiastowego. Wszystko zorganizowane ekspresowo i pięknie. Marta wychodzi naprzeciw wszystkim pomysłom i podpowiada lepsze. Niektóre dekoracje zatrzymaliśmy sobie na pamiątkę. Współpracowało nam się świetnie. Jeśli chcesz sprawnie zorganizować ślub i wesele, ale nie masz na to nerwów lub czasu zadzwoń do Marty i po problemie.

Joanna & Rafał

Szczerze z całego serca polecamy Marta Wółkiewicz cudowna kobieta z głowa pełna pomysłów, dla której nie ma rzeczy niemożliwych zorganizowała nam piękne wesele w plenerze, do którego wszyscy wracamy myślami, nie tylko my, ale i nasi goście. Jesteśmy wdzięczni, ze tak się ułożyło, ze przypadkiem trafiliśmy na stronę Marty i nawiązaliśmy kontakt. Sami na odległość nie dopracowalibyśmy tak pięknie naszego szczególnego dnia. Dziękujemy Joanna i Rafal

Małgorzata & Mateusz

Polecam z całego serca. Marta to artystyczna dusza, która doskonale potrafi przewidzieć co będzie się podobało Pannie Młodej Sprawiła, że dzień Naszego ślubu był jeszcze piękniejszy. Dekoracja zachwyciła nie tylko nas, ale i naszych gości. Dziękujemy pięknie za wszystko.

Karolina & Tadeusz

Nie wiedzieliśmy, że można zrobić tak pięknie miejsce naszej ceremonii zaślubin. Pani Marta stanęła na wysokości zadania, realizując wszystko od samego początku, dopracowując szczegóły, a kończąc na efekcie, który nas i gości weselnych zaskoczył. Miejsce, gdzie ślubowaliśmy sobie miłość, było jak sobie wymarzyliśmy . Dziewczyny, jeśli nie macie głowy do organizacji zaślubin w plenerze, a chcecie by wyglądał jak z bajki – szczerze i z całego serca polecamy Panią Martę, która pomoże przygotować Wam wszystko od A do Z. A efekt będzie piorunujący! P. Marto jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać każdemu!!!

Monika & Emin

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Martą. Jest profesjonalistką w swoim fachu. Podczas naszej współpracy bardzo spodobało nam się to, że:

Marta ma doświadczenie więc zawsze może podpowiedzieć co się sprawdza, a co nie; jest dokładna, słowna i uczciwa w swoich działaniach; jest szybka w realizacji swoich zadań; potrafi przewidzieć do przodu co może się wydarzyć i w odpowiednim czasie zareagować; ma bardzo atrakcyjne stawki za swoje wynagrodzenie; jest pozytywnie zakręcona, co czasami pozwoliło rozluźnić stresującą atmosferę podczas ceremonii i uroczystości.

Marta powoduje, że Para Młoda odczuwa bardzo duży komfort nie musząc skupiać się na innych sprawach jak to co jest najważniejsze, czyli ceremonia zawarcia związku małżeńskiego. Polecamy Monia i Emin Akdogan

Zainspirowali Cię?

Zajrzyj do mojej oferty organizacji wesel i ślubów, zapoznaj się z nią, a następnie skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza. Ja zaś stworzę wstępną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj i sprawdź.