Rekomendacje & Portfolio

Wszyscy dookoła mówią o swoim profesjonaliźmie i wysokich umiejętnościach. Jednak często w żaden sposób nie jest to potwierdzone. Mając tę świadomość poprosiliśmy naszych klientów o opinię i jak najszczersze ocenienie naszej pracy. Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia załączonych galerii zdjęć z ich uroczystości. 

roksana i mateusz

Roksana i Mateusz

Chcieliśmy bardzo podziękować Pani Marcie za pomoc w organizacji naszego dnia ślubu. Dzięki niej mogliśmy skupić się na pięknym przeżywaniu tego dnia. Pani Marta w mig odgadła nasze myśli i spełniła marzenia. Stanęła na wysokości zadania. Szczerze polecamy pracę z Panią Martą jeżeli chcecie aby Wasz dzień był piękny i wyjątkowy.
 
 
Marta i Jakub

Marta i Jakub

Pani Marta dosłownie spełniła nasze marzenie o piękny ślubie. Jest bardzo pomocna i życzliwa osobą. a głowę pełną pomysłów i nietuzinkowych rozwiązań. Polecam MTA Wedding Planner bo widać że swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z uczuciem tak aby młoda para czuła sie wyjątkowo w tym wielkim dniu.
Pozdrawiamy gorąco! 
 
 
Monika i Łukasz - opinia

Monika i Łukasz Czerepak 

Polecam z całego serca! Dekoracje kościoła i sali w dniu naszego ślubu były przepiękne kontakt z Marta super, pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdecydowaliśmy się właśnie na Ciebie.

Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy 🙂

Aneta i Kamil - organizacja wesela MTA

Aneta i Kamil Palczak

Dzięki Marcie nasze wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy…
pełny profesjonalizm, zaangażowanie na najwyższym poziomie.

Polecamy w 100%!! Jeszcze raz dziękujemy Marta!

Renata i Karol - Agencja ślubna MTA

Renata i Karol Szuszkiewicz

Pomoc Marty w organizowaniu wesela jest nie do ocenienia, zwłaszcza gdy jest się mężczyzną i tematy weselne przyprawiają cię o stan poddenerwowania natychmiastowego. Wszystko zorganizowane ekspresowo i pięknie. Marta wychodzi naprzeciw wszystkim pomysłom i podpowiada lepsze 🙂 . Niektóre dekoracje zatrzymaliśmy sobie na pamiątkę. Współpracowało nam się świetnie. Jeśli chcesz sprawnie zorganizować ślub i wesele, ale nie masz na to nerwów lub czasu zadzwoń do Marty i po problemie.

Joanna i Rafał

Joanna i Rafał

Szczerze z całego serca polecamy Marta Wółkiewicz cudowna kobieta z głowa pełna pomysłów, dla której nie ma rzeczy niemożliwych zorganizowała nam piękne wesele w plenerze, do którego wszyscy wracamy myślami, nie tylko my, ale i nasi goście. Jesteśmy wdzięczni, ze tak się ułożyło, ze przypadkiem trafiliśmy na stronę Marty i nawiązaliśmy kontakt. Sami na odległość nie dopracowalibyśmy tak pięknie naszego szczególnego dnia. Dziękujemy Joanna i Rafal

Tadeusz i Karolina - ślub w plenerze

Karolina i Tadeusz Szymkiewicz 

Nie wiedzieliśmy, że można zrobić tak pięknie miejsce naszej ceremonii zaślubin. Pani Marta stanęła na wysokości zadania, realizując wszystko od samego początku, dopracowując szczegóły, a kończąc na efekcie, który nas i gości weselnych zaskoczył. Miejsce, gdzie ślubowaliśmy sobie miłość, było jak sobie wymarzyliśmy . Dziewczyny, jeśli nie macie głowy do organizacji zaślubin w plenerze, a chcecie by wyglądał jak z bajki – szczerze i z całego serca polecamy Panią Martę, która pomoże przygotować Wam wszystko od A do Z. A efekt będzie piorunujący!

P. Marto jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać każdemu!!! 

Monika i Emin

Monika i Emin Akdogan

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Martą. Jest profesjonalistką w swoim fachu. Podczas naszej współpracy bardzo spodobało nam się to, że: Marta ma doświadczenie więc zawsze może podpowiedzieć co się sprawdza, a co nie; jest dokładna, słowna i uczciwa w swoich działaniach; jest szybka w realizacji swoich zadań; potrafi przewidzieć do przodu co może się wydarzyć i w odpowiednim czasie zareagować; ma bardzo atrakcyjne stawki za swoje wynagrodzenie; jest pozytywnie zakręcona, co czasami pozwoliło rozluźnić stresującą atmosferę podczas ceremonii i uroczystości. Marta powoduje, że Para Młoda odczuwa bardzo duży komfort nie musząc skupiać się na innych sprawach jak to co jest najważniejsze, czyli ceremonia zawarcia związku małżeńskiego. 

Polecamy Monia i Emin Akdogan

Małgorzata i Mateusz

Małgorzata i Mateusz Mroczkowscy 

Polecam z całego serca. Marta to artystyczna dusza, która doskonale potrafi przewidzieć co będzie się podobało Pannie Młodej Sprawiła, że dzień Naszego ślubu był jeszcze piękniejszy. Dekoracja zachwyciła nie tylko nas, ale i naszych gości.

Dziękujemy pięknie za wszystko.

Zainspirowali Cię? Chciałbyś dowiedzieć się więcej? 

Zajrzyj do mojej oferty organizacji wesel i ślubów, zapoznaj się z nią, a następnie skontaktuj się ze mną przy pomocy formularza. Ja zaś stworzę wstępną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Nie zwlekaj i sprawdź. 🙂