Mail: mtaa@wp.pl   Telefon: 663 – 987 – 209

Rekomendacje

Nazywam się Anna Gular. Od pięciu lat mieszkamy z mężem w Leicester (Wielka Brytania). Naszym marzeniem było pobrać się i urządzić przyjęcie weselne w naszym rodzinnym mieście – Zielonej Górze. Ze względu na sporą odległość było to dla nas spore wyzwanie pod względem logistycznym. Podczas jednej z wizyt w Polsce ustaliliśmy datę ślubu w kościele oraz zarezerwowaliśmy wcześniej wybraną salę na przyjęcie. Nie starczyło nam niestety czasu na pozostałe istotne sprawy organizacyjne. Tu z pomocą przyszła moja koleżanka Marta Wółkiewicz. Doradziła nam w wielu ważnych kwestiach, takich jak wybór sprawdzonego zespołu muzycznego oraz dekoracja kościoła i sali weselnej, której sama dopilnowała, Zgodziła się również reprezentować nas w spotkaniach finalizujących umowy z wykonawcami naszych zleceń. Nie bez znaczenia okazała się również zaoferowana przez Martę pomoc w odebraniu części naszych gości z lotniska, na które nam nie starczyłoby już czasu. Przyjęcie wraz z poprawinami zostało zorganizowane dla 150 osób.

 Anna i Piotr Gular
* * *

Super organizatorka i dekoratorka , jako facet nie spodziewałem się tak pięknego wystroju. Bardzo pomocna i życzliwa osoba, pomysłami rzucane z rękawa jak chcieliśmy tak Marta zrobiła ekstra robota naprawdę gorąco polecam firmę bo widać że swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z uczuciem tak aby młoda para czuła się dobrze w tym wielkim dniu.

Sebastian i Joanna Kujawa

* * *

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Martą. Jest profesjonalistką w swoim fachu. Podczas naszej współpracy bardzo spodobało nam się to, że: Marta ma doświadczenie więc zawsze może podpowiedzieć co się sprawdza, a co nie; jest dokładna, słowna i uczciwa w swoich działaniach; jest szybka w realizacji swoich zadań; potrafi przewidzieć do przodu co może się wydarzyć i w odpowiednim czasie zareagować; ma bardzo atrakcyjne stawki za swoje wynagrodzenie; jest pozytywnie zakręcona, co czasami pozwoliło rozluźnić stresującą atmosferę podczas ceremonii i uroczystości. Marta powoduje, że Para Młoda odczuwa bardzo duży komfort nie musząc skupiać się na innych sprawach jak to co jest najważniejsze, czyli ceremonia zawarcia związku małżeńskiego. 🙂

Polecamy Monia i Emin Akdogan

* * *
Pomoc Marty w organizowaniu wesela jest nie do ocenienia, zwłaszcza gdy jest się mężczyzną i tematy weselne przyprawiają cię o stan poddenerwowania natychmiastowego. Wszystko zorganizowane ekspresowo i pięknie. Marta wychodzi naprzeciw wszystkim pomysłom i podpowiada lepsze :). Niektóre dekoracje zatrzymaliśmy sobie na pamiątkę.Współpracowało nam się świetnie. Jeśli chcesz sprawnie zorganizować ślub i wesele, ale nie masz na to nerwów lub czasu zadzwoń do Marty i po problemie.
Renata i Karol Szuszkiewicz
* * *
Super organizatorka i dekoratorka , jako facet nie spodziewałem się tak pięknego wystroju. Bardzo pomocna i życzliwa osoba, pomysłami rzucane z rękawa jak chcieliśmy tak Marta zrobiła ekstra robota naprawdę gorąco polecam firmę bo widać że swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z uczuciem tak aby młoda para czuła się dobrze w tym wielkim dniu.
Joanna i Sebastian Kujawa
* * *
Polecam z całego serca! Dekoracje kościoła i sali w dniu naszego ślubu były przepiękne 😍 kontakt z Marta super, pełen profesjonalizm. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdecydowaliśmy się właśnie na Ciebie.
Dziękujemy raz jeszcze i pozdrawiamy 😊😘
Monika i Łukasz Czerepak
* * *
Dzięki Marcie nasze wesele było takie jak sobie wymarzyliśmy…
pełny profesjonalizm, zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Polecamy w 100%!!
Jeszcze raz dziękujemy Marta !
Aneta i Kamil Palczak
* * *
Nie wiedzieliśmy, że można zrobić tak pięknie miejsce naszej ceremonii zaślubin. 😍 Pani Marta stanęła na wysokości zadania, realizując wszystko od samego początku, dopracowując szczegóły, a kończąc na efekcie, który nas i gości weselnych zaskoczył. 😯 Miejsce, gdzie ślubowaliśmy sobie miłość, było jak sobie wymarzyliśmy . Dziewczyny, jeśli nie macie głowy do organizacji zaślubin w plenerze, a chcecie by wyglądał jak z bajki – szczerze i z całego serca polecamy Panią Martę, która pomoże przygotować Wam wszystko od A do Z. A efekt będzie piorunujący!
P. Marto jeszcze raz dziękujemy i będziemy polecać każdemu!!! 😍 😍 😍
Karolina i Tadeusz Szymkiewicz
* * *
Polecam z całego serca. Marta to artystyczna dusza, która doskonale potrafi przewidzieć co będzie się podobało Pannie Młodej 😃 Sprawiła, że dzień Naszego ślubu był jeszcze piękniejszy. Dekoracja zachwyciła nie tylko nas, ale i naszych gości. Dziękujemy pięknie za wszystko 😘
Małgorzata i Mateusz Mroczkowscy
* * *