Organizowanie wesel i ślubów

Organizowanie wesel - Zielona Góra

Organizacja ślubu i wesela to wyzwanie – w zależności od rozmiaru uroczystości, wyzwanie mniejsze lub większe. Niezaprzeczalnie jednak jest to przedsięwzięcie wymagające od organizatora kreatywności, serca i odpowiedzialności.

 

Wedding planner – czy stać Was na konsultantkę ślubną?

Wiele par decyduje się na zorganizowanie ślubu i wesela w 100% samodzielnie. Często jednak z perspektywy czasu okazuje się, że przy pracy na etacie, szkole, studiach czy dzieciach, jest to zajęcie czasochłonne, bardzo stresujące i niezwykle trudne do wykonania. Ogrom pracy jaki należy włożyć w przygotowanie wspaniałego wesela i ślubu jest nie do opisania – tego wydarzenia nie sposób porównać z niczym innym. Należy zadbać o tak wiele szczegółów, że o pomyłkę lub niepowodzenie nie trudno. Oczywiście, urządzając ślub na własną rękę wszystko może się udać i pójść zgodnie z planem – czy jednak warto przez kilka miesięcy być kłębkiem nerwów i ryzykować, że coś pójdzie nie tak?

Organizacja wesela – ryzyko

Organizacja wesela na własną rękę zawsze jest ryzykowna. Całą odpowiedzialność na siebie bierze Panna Młoda, Pan Młody, ewentualnie ich najbliższa rodzina i przyjaciele. Co jeśli ktoś „da plamę”? Co z sytuacji, gdy o bardzo ważnym elemencie ślubu lub wesela przypomni się Wam na ostatnią chwilę? Może zdarzyć się również, że „nawali” zleceniodawca – restauracja splajtuje, cukiernia nie przygotuje tortu waszych marzeń, zespół na wesele rozmyśli się w ostatniej chwili?

Takie sytuacja – choć nie są częste, niestety się zdarzają. W takich momentach doświadczony wedding planner doskonale wie co robić. Siatka kontaktów w branży weselnej wypracowana przez lata sprawia, że w przeciwieństwie do przysłowiowego Kowalskiego z ulicy, dzięki znajomościom i kontaktom, wedding planner jednym telefonem potrafi naprawić coś, co w świadomości innych było nie do naprawienia (nawet na ostatnią chwilę).

Konsultantka ślubna – ile to kosztuje?

Skorzystanie z pomocy konsultantki ślubnej to rozwiązanie, na które może sobie pozwolić każda Para Młoda. Nie jest to rozwiązanie przeznaczone wyłącznie dla zamożnych narzeczonych. Wręcz przeciwnie – moja oferta skierowana jest do wszystkich osób, które chcą by ich wesele było zorganizowane PERFEKCYJNIE – niezależnie od tego jak wielu gości będzie na nie zaproszonych, gdzie i kiedy się odbędzie czy budżetu, jaki Państwo Młodzi przeznaczyli na jego organizacje.

Propozycja organizacji wesela jaką przygotowałam jest bardzo elastyczna i każda Para może liczyć na moją pomoc – w wybranej sferze lub kompleksowo.

Jeżeli:

  • Jesteś osobą zapracowaną i nie dysponujesz dużą ilością czasu
  • Dobra organizacja nie należy do Twoich mocnych stron
  • Kreatywność nie jest najlepszym słowem, które dobrze Cię opisuje
  • Nie masz pomysłu na ślub i wesele
  • Boisz się, że nie dasz rady samodzielnie wszystkiego przygotować i załatwić
  • Chcesz by wszystko było PERFEKCYJNE

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ! Zaufaj profesjonalistce, której sukcesem jest spełnienie Waszych Marzeń o idealnym ślubie i weselu! Spotkanie ze mną do niczego nie zobowiązuje!

 

Jak pracuję? Konsultantka ślubna na 100%

Pierwszym etapem zawsze jest spotkanie – na spotkaniu porozmawiamy o Waszych potrzebach, możliwościach finansowych i oczekiwaniach. Być może uda się doprecyzować już pierwsze szczegóły współpracy. Następnie przedstawię Wam moje propozycje w odpowiedzi na Wasze potrzeby. Jeśli moje pomysły spodobają się Wam, przejdziemy do działania. Pamiętaj – jestem specjalistką w swojej dziedzinie i Wiem jak rozmawiać z dostawcami i usługodawcami których potrzebujesz. Jest mi o wiele łatwiej wyciągać konsekwencje, negocjować ceny i sprawdzać, czy wszystko na pewno idzie zgodnie z planem. W zależności od tego jak bardzo chcecie uczestniczyć w przygotowaniach do ślubu, wszystko robimy wspólnie lub po prostu przekazuję Wam informacje o postępach w przygotowaniach.

Zapewniam kompleksową organizację ślubu i wesela, jak również wsparcie tylko w tych aspektach, w których potrzebujesz pomocy.

Chcesz się tylko skonsultować? ZAPRASZAM! Chętnie podpowiem gdzie, co i jak załatwić, aby WASZE WESELE było idealne!

Organizacja ślubów i wesel – Zielona Góra, Sulechów, Nowa Sól, Żary, Żagań i okolice

Zajmuję się organizowaniem wesel i ślubów w Zielonej Górze oraz w miejscowościach w promieniu około 50 km od Zielonej Góry. Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia – zapraszam do kontaktu!