Najciekawsze atrakcje weselne

Tradycyjne wesele już powoli odchodzi do lamusa.

Najciekawsze atrakcje weselne

sprawią, że piękne wspomnienia ma nie tylko para młoda, ale także przybyli na zabawę goście.

Nadal najbardziej popularną atrakcją weselną jest FOTOBUDKA. Jednak z biegiem lat zyskała ona na urozmaiceniu wizualnym. Występuje jako magiczne lustro, czy fotobus. dla każdego coś dobrego! 

Do dyspozycji gości są zawsze świetne gadżety, które rozweselą wszystkich użytkowników.

Warto zatrudnić Profesjonalnego animator zawsze będzie czuwał i pomagał w obsłudze urządzenia  

PUDŁO Z BALONAMI HEL – BALONY NA ŚLUB w kształcie serc w kolorze czerwonym, białym lub różnokolorowe. Najciekawsze atrakcje weselne świetnie będą się spisywać jako dodatki do sesji zdjęciowej – plenerowej.

ZIMNE OGNIE –  Jest kilka sposobów jak użyć zimne ognie w dniu ślubu – mogą być przy wyjściu z kościoła, podczas pierwszego tańca lub podawania tortu, albo najczęściej wykorzystywana forma – do sesji zdjęciowej.  Każdą formę trzeba jednak uzgodnić z kierownikiem Sali weselnej. 

BODY PAINTING

bardziej uważana jako atrakcję poboczną na weselu, aczkolwiek bardzo ciekawa i oryginalna. Body painting, czyli malowanie ciała różnego rodzaju farbami, brokatami w tym fluorescencyjnymi. Osoba zajmująca się body paintingiem ustawia w wyznaczonym przez nas miejscu swoje stanowisko i począwszy od pary młodej – przyozdabia ciało każdego chętnego gościa.

POKAZ FAJERWERKÓW –

każdy pokaz fajerwerków dopasowany jest do Pary Młodej. Fenomenalny pokaz dopasowany do wybranej przez Parę Młodą muzyki tworzy wspaniałą atrakcję jak i scenografię do zdjęć podczas wesela. Pokaz prezentowany jest przy użyciu podkładu muzycznego wybranego przez Parę Młodą.  Każdy pokaz przygotowywany jest indywidualnie. Co ważne na pokaz fajerwerków nie trzeba mieć pozwolenia od Sali weselnej, ponieważ wyrzutnie ustawione są w bezpiecznej odległości od Sali (i innych zabudowań

MALOWANIE ŚWIATŁEM pokaz na żywo –

Historia miłości Państwa Młodych opowiedziana na żywo światłem będą unikalną atrakcją na wesele. Najciekawsze atrakcje weselne również jest możliwość podziękowania rodzicom w niezwykły sposób.

Podziękowanie dla rodziców w wyjątkowej artystycznej formie zostanie na długo w pamięci.

POKAZ ILUZJONISTY 

 Zamawiając pokaz iluzjonisty będziecie mieli pewność, że jest to niepowtarzalna atrakcja, która potrafi  zachwycić gości i wprawią ich w szampański nastrój. Podczas pokazu goście będą brali aktywny udział w przedstawieniu i nikt nie pozostanie obojętny na dziejącą się dookoła magię. Duża część iluzji będzie się działa w ręku widza, który ma bezpośredni, bliski kontakt z magią. Przedstawienie integruje gości i jest doskonałym sposobem na wprowadzenie luźnej, zabawowej atmosfery. 

POKAZ OGNIA czy inaczej FIRESHOW –  Taniec z ogniem czyli niesamowite pokazy fireshow to emocjonujące i niezapomniane show. Fireshow to atrakcja, którą wszyscy goście zapamiętają na długo. Pozwala sprawić by ten wyjątkowy dla Was dzień był wzbogacony o niesamowite widowisko łączące ogień muzykę i taniec.
najciekawsze atrakcje weselne
najciekawsze atrakcje weselne