Najciekawsze atrakcje weselne

Tradycyjne wesele już powoli odchodzi do lamusa. Ciekawe atrakcje na weselu sprawiają, że piękne wspomnienia ma nie tylko para młoda, ale także przybyli na zabawę goście.

Nadal najbardziej popularną atrakcją weselną jest FOTOBUDKA. Jednak z biegiem lat zyskała ona na urozmaiceniu wizualnym. Występuje jako magiczne lustro, czy fotobus. dla każdego coś dobrego! Urządzenie wykonuje i drukuje fotkę, a za kilkanaście sekund jest już do odbioru !!
Do dyspozycji gości są zawsze świetne gadżety, które rozweselą wszystkich użytkowników.
Profesjonalny animator zawsze będzie czuwał i pomagał w obsłudze urządzenia

 

PUDŁO Z BALONAMI HEL – BALONY NA ŚLUB w kształcie serc w kolorze czerwonym, białym lub różnokolorowe. Mogą być ledowe – idealne do puszczania w niebo przed kościołem lub salą weselną. Świetnie spisują sie jako dodatki do sesji zdjęciowej – plenerowej.

 

ZIMNE OGNIE –  Jest kilka sposobów jak użyć zimne ognie w dniu ślubu – mogą być przy wyjściu z kościoła, podczas pierwszego tańca lub podawania tortu, albo najczęściej wykorzystywana forma – do sesji zdjęciowej.  Każdą formę trzeba jednak uzgodnić z kierownikiem Sali weselnej. Jednakże jedno jest pewne – niezależnie od tego w jakiej formie, zdjęcia wychodzą magiczne.

 

BODY PAINTING – bardziej uważana jako atrakcję poboczną na weselu, aczkolwiek bardzo ciekawa i oryginalna. Body painting, czyli malowanie ciała różnego rodzaju farbami, brokatami w tym fluorescencyjnymi – pozwala na dopieszczenie gościa w każdym wieku (dorośli czy dzieci). Osoba zajmująca się body paintingiem ustawia w wyznaczonym przez nas miejscu swoje stanowisko i począwszy od pary młodej – przyozdabia ciało każdego chętnego gościa.

 

POKAZ FAJERWERKÓW – każdy pokaz fajerwerków dopasowany jest do Pary Młodej. Fenomenalny pokaz dopasowany do wybranej przez Parę Młodą muzyki tworzy wspaniałą atrakcję jak i scenografię do zdjęć podczas wesela. Pokaz prezentowany jest przy użyciu podkładu muzycznego wybranego przez Parę Młodą.  Każdy pokaz przygotowywany jest indywidualnie. Co ważne na pokaz fajerwerków nie trzeba mieć pozwolenia od Sali weselnej, ponieważ wyrzutnie ustawione są w bezpiecznej odległości od Sali (i innych zabudowań)

 

 

MALOWANIE ŚWIATŁEM pokaz na żywo – Historia miłości Państwa Młodych opowiedziana na żywo światłem będzie unikalną atrakcją na wesele. Również jest możliwość podziękować rodzicom w niezwykły sposób.

Podziękowanie dla rodziców w wyjątkowej artystycznej formie zostanie na długo w pamięci.

 

POKAZ ILUZJONISTY –  Zamawiając pokaz iluzjonisty macie pewność, że jest to niepowtarzalna atrakcja, która potrafi  zachwycić gości i wprawić ich w szampański nastrój. Podczas pokazu goście biorą aktywny udział w przedstawieniu i nikt nie pozostaje obojętny na dziejącą się dookoła magię. Duża część iluzji dzieje się w ręku widza, który ma bezpośredni, bliski kontakt z magią. Przedstawienie integruje gości i jest doskonałym sposobem na wprowadzenie luźnej, zabawowej atmosfery. Magiczne przedstawienie,  może przyjąć postać zarówno iluzji z bliska, wykonywanej przy stołach gości, jak też formę pokazu scenicznego, w którym wszyscy goście znajdują się na parkiecie na wprost iluzjonisty.

 

POKAZ OGNIA czy inaczej FIRESHOW –  Taniec z ogniem czyli niesamowite pokazy fireshow to emocjonujące i niezapomniane show. Fireshow to atrakcja, którą wszyscy goście zapamiętają na długo. Pozwala sprawić by ten wyjątkowy dla Was dzień był wzbogacony o niesamowite widowisko łączące ogień muzykę i taniec.