Czym do ślubu?

Czym do ślubu?

Dojazd z domu Państwa Młodych do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego dla wielu par jest kwestią pierwszorzędnej wagi. Młodzi mają ogromne pole do popisu, a pomysłów na oryginalne środki lokomocji nie brakuje.

Klasyka: limuzyna

Limuzyna to często wybierany środek lokomocji przez Młode Pary – częściej jednak spotykany jest na weselach u osób zamożnych, gdzie całemu weselu nadaje się wysoce luksusowy charakter. Limuzyna to samochód łatwo dostępny i odpowiednio wcześnie zarezerwowany powinien być dostępny w wielu wariantach.

Tradycyjnie: własne auto lub luksusowe auto gości

Najczęściej na polskich weselach Młoda Para dojeżdża pod miejsce ślubu/wesela luksusowym samochodem swoim lub kogoś z najbliższych (rodziny lub przyjaciół). Jest to opcja najtańsza i często bardzo efektowna. Jeżeli Państwo Młodzi, ich rodzina lub ktoś z grupy przyjaciół dysponuje eleganckim samochodem typu limousine lub sedan, jak najbardziej warto skorzystać z takiej opcji. Odpowiednio ustrojone auto, nawet nie będące luksusowym samochodem, zrobi wrażenie na gościach.

Ekstrawagancja: Bryczka

Dojazd na wesele bryczką to dość kontrowersyjny pomysł, choć często spotykany. Doskonale pasuje do romantycznych wesel, których klimat utrzymany jest w realiach klasycznej osiemnastowiecznej Anglii. Piękny powóz zachwyca urokiem, a zaprzęgnięte do niego konie podkręcają atmosferę związaną z przybyciem Młodych.

Szaleństwo: Rower

Ostatnimi laty daje się zauważyć trend dojazdu na wesele Pary Młodej…rowerem. Coraz chętniej na taki właśnie środek transportu decydują się osoby młode, o mocnym i stanowczym charakterze. Rower jako transport ślubny nie jest najwygodniejszy, ale zdecydowanie jest jedną z najciekawszych form przyjazdu na wesele. I choć dla Panny Młodej może być to nieco kłopotliwe, na pewno zrobi wrażenie na gościach.

Samochody sportowe

W pewnym gronie nowożeńców popularne są także samochody sportowe. Wiele par, które na co dzień nie mają do czynienia z takimi samochodami, są mocno zmotywowane do tego, by na własny ślub dojechać właśnie takim sportowym samochodem. Nie da się ukryć, że sportowe samochody z prawdziwego zdarzenia potrafią zrobić wrażenie, dlatego jeśli takie jest właśnie marzenie Państwa Młodych, to dlaczego nie? 🙂

Polski klasyk

Coraz częściej na polskich weselach można także spotkać stare kultowe samochody takie jak Maluch (fiat 126) czy Polonez, Syrena, Trabant. Powrót do klasyki jest zawsze gustowny i trafiony, pod warunkiem, że dostępny mamy samochód w dobrym stanie.

 

WSPÓŁPRACA  Z  MTA  Wedding Planner

Niezależnie od tego czym chcą pojechać do ślubu Państwo Młodzi, mogą zawsze liczyć na moje wsparcie. Chętnie podpowiem jaki środek transportu będzie najlepszy i najbardziej korzystny w danej sytuacji. Posiadam również grono zaufanych wypożyczalni samochodów oraz kontakty z właścicielami tzw. klasyków.