fbpx
Mail: mtaa@wp.pl   Telefon: 663 – 987 – 209

Rekomendacje

Nazywam się Anna Gular. Od pięciu lat mieszkamy z mężem w Leicester (Wielka Brytania). Naszym marzeniem było pobrać się i urządzić przyjęcie weselne w naszym rodzinnym mieście – Zielonej Górze. Ze względu na sporą odległość było to dla nas spore wyzwanie pod względem logistycznym. Podczas jednej z wizyt w Polsce ustaliliśmy datę ślubu w kościele oraz zarezerwowaliśmy wcześniej wybraną salę na przyjęcie. Nie starczyło nam niestety czasu na pozostałe istotne sprawy organizacyjne. Tu z pomocą przyszła moja koleżanka Marta Wółkiewicz. Doradziła nam w wielu ważnych kwestiach, takich jak wybór sprawdzonego zespołu muzycznego oraz dekoracja kościoła i sali weselnej, której sama dopilnowała, Zgodziła się również reprezentować nas w spotkaniach finalizujących umowy z wykonawcami naszych zleceń. Nie bez znaczenia okazała się również zaoferowana przez Martę pomoc w odebraniu części naszych gości z lotniska, na które nam nie starczyłoby już czasu. Przyjęcie wraz z poprawinami zostało zorganizowane dla 150 osób.

Z poważaniem
 Anna i Piotr Gular
***

Super organizatorka i dekoratorka , jako facet nie spodziewałem się tak pięknego wystroju. Bardzo pomocna i życzliwa osoba, pomysłami rzucane z rękawa jak chcieliśmy tak Marta zrobiła ekstra robota naprawdę gorąco polecam firmę bo widać że swoją pracę wykonuje profesjonalnie i z uczuciem tak aby młoda para czuła się dobrze w tym wielkim dniu.

Sebastian i Joanna Kujawa

***

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Martą. Jest profesjonalistką w swoim fachu. Podczas naszej współpracy bardzo spodobało nam się to, że: Marta ma doświadczenie więc zawsze może podpowiedzieć co się sprawdza, a co nie; jest dokładna, słowna i uczciwa w swoich działaniach; jest szybka w realizacji swoich zadań; potrafi przewidzieć do przodu co może się wydarzyć i w odpowiednim czasie zareagować; ma bardzo atrakcyjne stawki za swoje wynagrodzenie; jest pozytywnie zakręcona, co czasami pozwoliło rozluźnić stresującą atmosferę podczas ceremonii i uroczystości. Marta powoduje, że Para Młoda odczuwa bardzo duży komfort nie musząc skupiać się na innych sprawach jak to co jest najważniejsze, czyli ceremonia zawarcia związku małżeńskiego. 🙂

Polecamy Monia i Emin Akdogan