fbpx
Mail: mtaa@wp.pl   Telefon: 663 – 987 – 209

O mnie

Pewnego dnia urodziła się niepoprawna marzycielka, bezgraniczna optymistka, a jednocześnie osoba niezależna i uparcie dążąca do celu.

Urodziłam się JA – Marta. Wychowałam się w szczęśliwej rodzinie, otoczona gronem wspaniałych przyjaciół, uczyłam się, poznawałam świat, dorastałam i jak prawie każda dziewczyna marzyłam o pięknym, bajkowym ślubie. Chciałam choć na jeden dzień zmienić się w księżniczkę w pięknej sukni.

Kilka lat później nadszedł ten wymarzony dzień! Wszystko było idealne: suknia, dekoracje, kwiaty. Wszystko dopracowane i dopieszczone przeze mnie w każdym szczególe. Wykonując wystrój sali oraz oprawę florystyczną czułam, że jestem w swoim żywiole. I właśnie tak powstała myśl, aby swoje pasje zamienić w spełnianie Waszych marzeń o wyjątkowym dniu ślubu.

Ukończyłam szkolenia, zostałam certyfikowanym konsultantem ślubnym. Dzięki doświadczeniu, dużej kreatywności i dbałości o szczegóły, sprawiam, że każdy ślub i wesele jest niezwykłe i wyjątkowe. Jeśli zechcesz uczynię, że ten Wielki Dzień zapadnie w pamięci Wam oraz Waszym gościom na zawsze.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą, która mam nadzieję spełni Wasze oczekiwania.

Zapraszam również na fanpage Facebook oraz Instagram

                                                                    Marta Wółkiewicz – konsultantka ślubna